Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
    
    
    
    
    
Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü Umre ve Kudüs Ziyaretleri Daire Başkanlığımız öncülüğünde 2021-2022 yılları içerisinde Kudüs turlarına yeniden başlıyoruz.
Detay
    
    
    
Hac ve Umre ibadetlerinin yapılışı, okunacak dualar, ziyaret edilecek mekanlarla ilgili zengin içerik ve pratik bilgilere telefonunuzdan kolay ve hızlıca ulaşabileceğiniz “Diyanet Hac ve Umre Rehberi” mobil uygulamasını İOS & Android uygulama sayfalarında
Detay
    
    
    
Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanlığı’nın yarından itibaren umre ibadeti için yurt dışından ziyaretçi kabul edeceklerini duyurmasının ardından bazı hususların kamuoyuyla paylaşılmasında fayda mülahaza edilmiştir.
Detay
    
    
    
    
    
    
    
​Suudi Arabistan'ın normalleşme sürecini Ramazan Bayramı sonrasına ertelemesi, ilgili ülkeye uçuşların 17 Mayıs 2021 tarihine kadar askıya almasından dolayı Ülkemizden 2021 Ramazan ayı umre ziyaretleri yapılmayacaktır.
Detay
    
Sempozyumun nihayetinde gerek ülkemizin, gerekse diğer ülkelerin organizasyonlarında yaşanan sıkıntılara yönelik çözüm önerileri getirildi.
Detay