Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
27.07.2021

Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğünde Bayrak Değişimi

Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğünde Bayrak Değişimi

2014 yılından bu tarafa Umre ve Kudüs Ziyaretleri Daire Başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten ve Allah'ın misafirlerine hizmet etmeyi şiar edinen Yaşar ÇAPÇI'nın  Muğla İl Müftüsü olarak atanması nedeniyle boşalan Daire Başkanlığına Kurullar ve Koordinasyon Daire Başkanı  Muhammed Zeyd ÖZEL atanmıştır. Bu sebeple münhalleşen Kurullar ve Koordinasyon Daire Başkanlığına ise Genel Müdürlüğümüzde uzun yıllar Diyanet İşleri Uzmanı olarak görev yapan  Tuncay ALTINIŞIK'ın ataması yapılmıştır.

 

Bu münasebetle, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Remzi BİRCAN, Daire Başkanları, Genel Müdürlük personelinin de iştirakiyle salgın kurallarına uygun bir şekilde devir-teslim töreni düzenlenmiştir.

 

Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Remzi BİRCAN devir-teslim töreninde; Muğla İl Müftüsü olarak yeni görevine başlayacak olan  Yaşar ÇAPÇI'ya Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğüne vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar dilemiştir. Yine görev değişikliği nedeniyle Umre ve Kudüs Ziyaretleri Daire Başkanı olarak görevine başlayan Muhammed Zeyd ÖZEL'e şimdiden Genel Müdürlüğe vereceği katkılardan dolayı teşekkür ederek başarılar dilemiştir. Kurullar ve Koordinasyon Daire Başkanlığına tedviren yeni atanan Tuncay ALTINIŞIK'ında Diyanet İşleri Uzmanlığı döneminde edinmiş olduğu tecrübeyi artık Daire Başkanı olarak hizmette en iyiye ulaşabilmek için sarf edeceğine inandığını söyleyerek yeni görevinde başarılar dilemiştir.​

​